Svátek má: Oldřich

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• A pokud si pan Topolánek,jako ten ´´pan frajer´´ myslí,že novým zábavným pořadem PAN TOPOL s podporou židů za zády na mě udělá dojem,tak to jste se židi/kdy se Vám musí každý klanět,ani jako muslimům,asi jako politikům a dalších vychcánkům po světě,
• který by klidně mohli i skončit pod mostem,tak to tedy ne Vážení pravicový státní zaměstnanci,mě to jedno není!A pokud si pan Topolánek,jako ten ´´pan frajer´´ myslí,že novým zábavným pořadem PAN TOPOL s podporou židů za zády na mě udělá dojem,
• by určitě po vzniklé důchodové reformě na tom bitý nebyli,naopak byli by na tom více než královsky a odnesli by to chudý obyčejný slušný občané,který by klidně mohli i skončit pod mostem,tak to tedy ne Vážení pravicový státní zaměstnanci,mě to jedno není!
• a těmi zazobanci myslím ty miliardové,milionové podvodníky po ČR,pak vychcánky,co jsou nalezlí v daňových rájích, nebo poslance,ty by určitě po vzniklé důchodové reformě na tom bitý nebyli,naopak byli by na tom více než královsky a odnesli by to chudý
• klidně udělali důchodovou reformu bez chybějících 35 miliard/průseru ODS,TOP09 a finančně vycházející dobře pro ty zazobance a těmi zazobanci myslím ty miliardové,milionové podvodníky po ČR,pak vychcánky,co jsou nalezlí v daňových rájích, nebo poslance.
• by klidně udělali důchodovou reformu bez chybějících 35 miliard/průseru ODS,TOP09 a finančně vycházející dobře pro ty zazobance a těmi zazobanci myslím ty miliardové,milionové podvodníky po ČR,pak vychcánky,co jsou nalezlí v daňových rájích, nebo posla...
• ale je to bývalý PRŮSER vlády ODS,TOP09 ve finančním řádu 35 miliard Kč,kdy by poslanci ODS,TOP09 nehledě na nějakou Pekarovou,by klidně udělali důchodovou reformu bez chybějících 35 miliard/průseru ODS,TOP09 a finančně vycházející dobře pro ty zazobance.
• A když bývalá vláda ODS,TOP09 poslanců a věděl o tom i prezident Klaus ,to znamená zakladatel poslanecké strany ODS,ŽE bylo 35 miliard z důchodového fondu odebráno,ale vráceno zpět už nebylo,tak to není ´´JEDNO´´,ale je to bývalý PRŮSER vlády ODS,TOP09.
• ale dopouští se pak takových průserů,mě jedno není!A když bývalá vláda ODS,TOP09 poslanců a věděl o tom i prezident Klaus ,to znamená zakladatel poslanecké strany ODS,ŽE bylo 35 miliard z důchodového fondu odebráno,ale vráceno zpět už nebylo,tak to není
• .A následně po důchodové reformě by to odnesli ty chudý občané,který by i možná skončili pod mostem a mě to jedno není a že pravicový poslanci,který jsou nějakým způsobem i propojený s židy v tomto státě,ale dopouští se pak takových průserů,mě jedno není!
• by neobsahovala chybějících 35 miliard Kč,které byli odebrány z důchodového fondu,ze státního rozpočtu bývalou vládou ODS,TOP09.A následně po důchodové reformě by to odnesli ty chudý občané,který by i možná skončili pod mostem a mě to jedno není!
• že by provedli důchodovou reformu.Jenže ta jejich důchodová reforma,kterou chtěli poslanci ODS,TOP09 už po roce 2009 udělat,by neobsahovala chybějících 35 miliard Kč,které byli odebrány z důchodového fondu,ze státního rozpočtu bývalou vládou ODS,TOP09.
• A ano nazývám opět věci správným jménem,protože poslanecké strany ODS,TOP09 poslanců,měli ve svém volebním programu a také to hned chtěli i udělat,už po roce 2009,kdyby dál měli tu poslaneckou většinu,že by provedli důchodovou reformu.
• .A ano nazývám věci správným jménem,už jsem to zde opakovaně citoval,bývalá vlády ODS,TOP09 poslanců odebrala na přelomu roku 2008/2009 zhruba(přesně do koruny to nevím) 35 miliard Kč z důchodového fondu,ze státního rozpočtu.
• Terminus technicus je základ.všeho dobra....A ano nazývám věci správným jménem,už jsem to zde opakovaně citoval,bývalá vlády ODS,TOP09 poslanců odebrala na přelomu roku 2008/2009 zhruba(přesně do koruny to nevím) 35 miliard Kč z důchodového fondu,
• Terminus technicus je základ.všeho dobra..Nezlobte se na mě milý pane,ale vy tu citujete ´´terminus techcnicus´´ a já cituji fakta o pokrytectví urč. poslanců ODS,TOP09 z bývalé vlády a také o pokrytectví u bývalého prezidenta této země Klause.
• nebo bývalý mininstr financí Kalousek z TOP09,tyto největší státní zaměstnanci a zároveň i státní podvodníci v historii České republiky,odebrali 35 miliard Kč z důchodového fondu a nikdy je nevrátili zpět na důchodový fond/do státního rozpočtu
• Re:dole-ODS,TOP 09 klamou a klamou už 26 let-Nazývejte věcí správným jménem a nepoužívejte nevhodné eufemismy,jako byl třeba tunelling,když to byla obyčejná zlodějna a podvod na voličích!Terminus technicus je základ.všeho dobra!
• největší podvodníky ve státní správě v České republice z řad ODS,TOP09,jako byl prezident státu Klaus zakladatel poslanecké strany ODS,předseda bývalé vlády ODS,TOP09 Topolánek,co má nyní podporu židů v ČR,nebo bývalý mininstr financí Kalousek z TOP09
• Tyto největší podvodníky ve státní správě v České republice z řad ODS,TOP09,jako byl prezident státu Klaus zakladatel poslanecké strany ODS,předseda bývalé vlády ODS,TOP09 Topolánek,co má nyní podporu židů v ČR,nebo bývalý mininstr financí Kalousek z T...
• Poslanecké strany,kde jejich poslanci z těchto poslaneckých stran ODS,TOP09 jsou a můžeme to s pravdou citovat ty největší státní podvodníci v historii vzniku České republiky a ještě mají tu drzost znovu a znovu klamat své obyčejné slušné občany ČR.
• Opět jsme svědky v ČR,jak se nás slušné obyčejné občany ,pak snaží pravicové poslanecké strany,jako je ODS,TOP09 apd den co den oklamat,toto je další důkaz.Opět a znovu,to znamená už dohromady od roku 1993 do roku 2019 to je 26 let klamou a klamou.
• ´´Babiš už kmotry nepotřebuje, říká první žena TOP 09. Kdy se opozice stane vážným soupeřem ANO?´´ Opět jsme svědky v ČR,jak se nás slušné obyčejné občany ,pak snaží pravicové poslanecké strany,jako je ODS,TOP09 apd den co den oklamat,toto je další důkaz.