Svátek má: Oldřich

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Ale vzhledem k tomu,že židi ´´nemohou být hodný na evropany´´ a evropani musí dávat 2HDP na obranu,tak se těch chybějících 35 miliard,které by měli být vráceny zpět na důchodový fond/dostatáního rozpočtu asi nedočkáme,za to klamání od politiků opět ano.
• a to moje vyjádření platí zejména pro vás poslanci/podvodníčci z poslaneckých stran ODS,TOP09 z bývalé vlády ODS,TOP09.Ale vzhledem k tomu,že židi ´´nemohou být hodný na evropany´´ a evropani musí dávat 2HDP na obranu,tak se těch 35 miliard asi nedočkáme
• tak bych nejdříve uvítal v prvé řadě vrácení 35 miliard odkud jste je na přelomu roku 2008/2009 odebrali,než Vaše natřásání v mediích a to moje vyjádření platí zejména pro vás poslanci/podvodníčci z poslaneckých stran ODS,TOP09 z bývalé vlády ODS,TOP09.
• Takže až budete zase určitý židi machrovat spolu s pravicovými/nebo i dalšími politiky v této zemi,jaký jste odborníčci,tak bych nejdříve uvítal v prvé řadě vrácení 35 miliard odkud jste je na přelomu roku 2008/2009 odebrali,než Vaše natřásání v mediích.
• a nevrátit 35 miliard zpět odkud jste je odebrali,to znamená zpět do důchodového fondu,do státního rozpočtu a po letech ještě dělat ´´frajera´´,to chce notnou dávku nevychovanosti ,pokrytectví,klamání u politiků,jinak si to vysvětlím neumím.
• Protože sebrat obyčejným slušným občanům v této zemi 35 miliard Kč z důchodového fondu,ze státního rozpočtu a nevrátit 35 miliard zpět odkud jste je odebrali,to znamená zpět do důchodového fondu,do státního rozpočtu a po letech ještě dělat ´´frajera´´,to
• tak to jste asi spadli z Marsu,jinak si to vysvětlit neumím.Protože sebrat obyčejným slušným občanům v této zemi 35 miliard Kč z důchodového fondu,ze státního rozpočtu a nevrátit 35 miliard zpět odkud jste je odebrali,to znamená zpět do důchodového fondu,
• že novým zábavným pořadem PAN TOPOL s podporou židů za zády na mě udělá dojem,tak to jste se židi/kdy se Vám musí každý klanět,ani jako muslimům,asi jako politikům a dalších vychcánkům po světě,tak to jste asi spadli z Marsu,jinak si to vysvětlit neumím.
• A pokud si pan Topolánek,jako ten ´´pan frajer´´ myslí,že novým zábavným pořadem PAN TOPOL s podporou židů za zády na mě udělá dojem,tak to jste se židi/kdy se Vám musí každý klanět,ani jako muslimům,asi jako politikům a dalších vychcánkům po světě,
• který by klidně mohli i skončit pod mostem,tak to tedy ne Vážení pravicový státní zaměstnanci,mě to jedno není!A pokud si pan Topolánek,jako ten ´´pan frajer´´ myslí,že novým zábavným pořadem PAN TOPOL s podporou židů za zády na mě udělá dojem,
• by určitě po vzniklé důchodové reformě na tom bitý nebyli,naopak byli by na tom více než královsky a odnesli by to chudý obyčejný slušný občané,který by klidně mohli i skončit pod mostem,tak to tedy ne Vážení pravicový státní zaměstnanci,mě to jedno není!
• a těmi zazobanci myslím ty miliardové,milionové podvodníky po ČR,pak vychcánky,co jsou nalezlí v daňových rájích, nebo poslance,ty by určitě po vzniklé důchodové reformě na tom bitý nebyli,naopak byli by na tom více než královsky a odnesli by to chudý
• klidně udělali důchodovou reformu bez chybějících 35 miliard/průseru ODS,TOP09 a finančně vycházející dobře pro ty zazobance a těmi zazobanci myslím ty miliardové,milionové podvodníky po ČR,pak vychcánky,co jsou nalezlí v daňových rájích, nebo poslance.
• by klidně udělali důchodovou reformu bez chybějících 35 miliard/průseru ODS,TOP09 a finančně vycházející dobře pro ty zazobance a těmi zazobanci myslím ty miliardové,milionové podvodníky po ČR,pak vychcánky,co jsou nalezlí v daňových rájích, nebo posla...
• ale je to bývalý PRŮSER vlády ODS,TOP09 ve finančním řádu 35 miliard Kč,kdy by poslanci ODS,TOP09 nehledě na nějakou Pekarovou,by klidně udělali důchodovou reformu bez chybějících 35 miliard/průseru ODS,TOP09 a finančně vycházející dobře pro ty zazobance.
• A když bývalá vláda ODS,TOP09 poslanců a věděl o tom i prezident Klaus ,to znamená zakladatel poslanecké strany ODS,ŽE bylo 35 miliard z důchodového fondu odebráno,ale vráceno zpět už nebylo,tak to není ´´JEDNO´´,ale je to bývalý PRŮSER vlády ODS,TOP09.
• ale dopouští se pak takových průserů,mě jedno není!A když bývalá vláda ODS,TOP09 poslanců a věděl o tom i prezident Klaus ,to znamená zakladatel poslanecké strany ODS,ŽE bylo 35 miliard z důchodového fondu odebráno,ale vráceno zpět už nebylo,tak to není
• .A následně po důchodové reformě by to odnesli ty chudý občané,který by i možná skončili pod mostem a mě to jedno není a že pravicový poslanci,který jsou nějakým způsobem i propojený s židy v tomto státě,ale dopouští se pak takových průserů,mě jedno není!
• by neobsahovala chybějících 35 miliard Kč,které byli odebrány z důchodového fondu,ze státního rozpočtu bývalou vládou ODS,TOP09.A následně po důchodové reformě by to odnesli ty chudý občané,který by i možná skončili pod mostem a mě to jedno není!
• že by provedli důchodovou reformu.Jenže ta jejich důchodová reforma,kterou chtěli poslanci ODS,TOP09 už po roce 2009 udělat,by neobsahovala chybějících 35 miliard Kč,které byli odebrány z důchodového fondu,ze státního rozpočtu bývalou vládou ODS,TOP09.
• A ano nazývám opět věci správným jménem,protože poslanecké strany ODS,TOP09 poslanců,měli ve svém volebním programu a také to hned chtěli i udělat,už po roce 2009,kdyby dál měli tu poslaneckou většinu,že by provedli důchodovou reformu.
• .A ano nazývám věci správným jménem,už jsem to zde opakovaně citoval,bývalá vlády ODS,TOP09 poslanců odebrala na přelomu roku 2008/2009 zhruba(přesně do koruny to nevím) 35 miliard Kč z důchodového fondu,ze státního rozpočtu.
• Terminus technicus je základ.všeho dobra....A ano nazývám věci správným jménem,už jsem to zde opakovaně citoval,bývalá vlády ODS,TOP09 poslanců odebrala na přelomu roku 2008/2009 zhruba(přesně do koruny to nevím) 35 miliard Kč z důchodového fondu,