Svátek má: Anastázie

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Škoda že nemám vesmírnou loď plnou tchořího smradu,hned bych jim postříkal i tu kapitalistickou vojenskou techniku a dovnitř bych jim ten tchoří smrad nastříkal taky a na kapitalistické programy taky,na kapitalistické stranické knížky taky.
• Škoda že nemám vesmírnou loď plnou tchořího smradu,hned bych postříkal ideologie kapitalismus,kapitalistické strany,kapitalistické magistráty,kapitalistickou exekutorskou mafii s exekutory,a vymahači,kapitalistické kleptokraty,kapitalistické otrokáře,apd.
• Žádným politickým,zpolitizovaným kapitalistům hlas nedám,žádné zdravotní kapitalistické pojišťovně hlas nedám,kvůli takovým kapitalistickým vysokoškolským žaludům,kobylám jsem v exekuci,strčte si ideologii kapitalismus do prdele,do řiti,volit vás nebudu.
• Žádným politickým,zpolitizovaným kapitalistům hlas nedám,žádné zdravotní kapitalistické pojišťovně hlas nedám,kvůli takovým kapitalistickým vysokoškolským žaludům,kobylám jsem v exekuci,strčte si ideologii kapitalismus do prdele,o řiti,volit vás nebudu.
• Kvůli nenažraným vysokoškolským kapitalistům jsem v exekuci za zdravotní,ale kapitalistický boháčci jsou v daňových rájích a žadné nedoplatky,penále jim nenaskakují,zdravotní neplatí a já budu kapitalistům,velmocích ještě pomáhat,jste se zbláznili ne?
• sám jsem v exekuci jako chudý,slušný,poctivý člověk kvůli bohatým nenažraným kapitalistům,co jsou v daňových rájích,ty kapitalistický kleptokrati,exekutorská mafie s exekutory a vymahači,kapitalistickými otrokáři,žádný hlas Vám nedám kapitalisti.
• sám jsem v exekuci jako chudý,slušný,poctivý člověk kvůli bohatým nenažraným kapitalistům,co jsou v daňových rájích,ty kapitalistický kleptokrati,exekutroská mafie s exekutory a vymahači,kapitalistickými otrokáři,žádný hlas Vám nedám kapitalisti.
• Nebudu podporovat žádného nenažraného bohatého kapitalistu,je úplně jedno,zda je z Libereckého kraje,z ČR nebo cizí země,sám jsem v exekuci jako chudý,slušný,poctivý člověk kvůli bohatým nenažraným kapitalistům,kvůli pojebané ideologii kapitalismus.
• Smečka vlků - USA,NATO- plánuje napadnout Ruského medvěda . Pomůžeme medvědovi je nás v republice 1/3 SLOVANŮ...Nebudu podporovat žádného nenažraného bohatého kapitalistu,sám jsem v exekuci jako chudý,slušný,poctivý kvůli bohatým nenažraným kapitalistům.
• a kvůli takovým polistopadovým VŠ kapitalistickým hromadám hovadům v ČR/čest vyjímkám/ještě ze mě dělají ukroše v exekuci od 89,bych jim tu ideologii kapitalismus nejraději hodil i s kapitalistickými žvásty do kamen se všemi těmi ekonomickými poučkami.
• ještě ty kapitalistický bohatý vysokoškolský hovada mají na mě vysírky,že jsem teplouš,za to že jsem štíhlí a kvůli takovým polistopadovým VŠ kapitalistickým hromadám hovadům v ČR/čest vyjímkám/ještě ze mě dělají ukroše v exekuci od 89
• když já mám 0 dětí,sním toho jako vrabec,ještě ty kapitalistický bohatý vysokoškolský hovada mají na mě vysírky,že jsem teplouš,za to že jsem štíhlí a kvůli takovým polistopadovým VŠ kapitalistickým hromadám hovadům v ČR/čest vyjímkám/ještě ze mě dělají
• Ať mě moc neserou ty kapitalistický bohatý vysokoškolský hovada,zabírají na této planetě plochy jako kráva,množí se jako králici v králíkárně,jsou to přežraný nenažraný prasata,přežrané kobyly a furt budou něco plácat o přemnožování,když já mám 0 dětí.
• Ať mě moc serou ty kapitalistický bohatý vysokoškolský hovada,zabírají na této planetě plochy jako kráva,množí se jako králici v králíkárně,jsou to přežraný nenažraný prasata,přežrané kobyly a furt budou něco plácat o přemnožování,když já mám 0 dětí od...
• Tady máte kapitalistický vysokoškoláčci a takový podnikatelé ode mě volební hlas 0,0000000 volebního hlasu na 10000000 mocninu,to je nula,celá nula volebního hlasu,gratuluji Vám od 89 a s volebními lístky si vytřu prdel,to bude spotřeba voleb.papíru od...
• Nejsem pro nikoho,pro žádného(VŠ) kapitalistu žádný ukroš,žádná kobliha,žádný levičák,žádný populista,žádný retard,ani pro takové romy,feťáky,násilníky,pro kapitalistické zlatokopky,coury apd,můžete si strčit tu ideologii kapitalismus do prdele a do řiti.
• Smečka vlků - USA,NATO- plánuje napadnout Ruského medvěda . Pomůžeme medvědovi je nás v republice 1/3 SLOVANŮ co Nesnáší VLASTIZRÁDCE a KOLABORANTY a jiné parchanty.Už je toho moc zrádci....
• můžete si strčit tu ideologii kapitalismus do prdele a do řiti,tady máte kapitalistický vysokoškoláčci a takový podnikatelé ode mě volební hlas 0,00000000000000 volebního hlasu na 10000000 mocninu,to je nula,celá nula volebního hlasu,gratuluji Vám od 89.
• Nejsem pro nikoho,pro žádného(VŠ) kapitalistu žádný ukroš,žádná kobliha,žádný levičák,žádný populista,žádný retard,ani po takové romy,feťáky,násilníky,pro kapitalistické zlatokopky a coury,můžete si strčit tu ideologii kapitalismus do prdele a do řiti.
• Jste VŠ hovada politický pravicový čecháčkovský kapitalisti od 89,i s překabátěnými komunisty na pravičáky,s kapitalistickými kleptokraty,s exekutorskou mafií s exekutory,s privatizačními,nebo uhlo,solár,olejovými apd barony,hlas Vám nedám nikdy v životě.
• Takže NASRAT pro sněmovnu,senát,magistráty měst,pro čecháčkovské vysokoškolské kapitalistické kleptokraty,pro kapitalistickou exekutorskou mafii s exekutory,pro kapitalistické pracovní agentury,co s pravičákama dělali s českých středoškoláků ukroše od 89.
• chtěli udělat důchodovou reformu,takže by chudé,slušné občany okradli,za to chtějí hlas.To i citují politický pravičáčci,že my slušný chudý,poctivý občané jsme jim k smíchu,že jsme retardi,že jsme komunisti,koblihy,levičáci,ale přepočítali jste se!