Svátek má: Ludvík

Politika

Velikost textu:

Štěpánek: Výlet poslance Farského a reakce normálních lidí

Štěpánek: Výlet poslance Farského a reakce normálních lidí

Kdybychom Jana Farského, místopředsedu politického hnutí Starostové a nezávislí a do včerejška také předsedu poslaneckého klubu STAN, neměli, museli bychom si ho pro poučení vymyslet, píše na facebooku Petr Štěpánek.

Petr Štěpánek
12. ledna 2022 - 07:20

Doposud jsem si myslel, že vrchol drzosti nejlépe vyjadřuje onen stařičký otřepaný vtip, který jsme si vyprávěli jako kluci, totiž že vrcholem drzosti je vys...t se školníkovi před dveře, zazvonit a požádat o papír, ale mýlil jsem se. Asi proto, že jsem ještě neznal potenciál poslance Farského.

Vrcholem drzosti je nechat se zvolit poslancem, následně předsedou poslaneckého klubu, a pak z ničeho nic „zazvonit“ a oznámit, že na půl roku jedu na rajz do Spojených států. Ale že všechno je vlastně v nejlepším pořádku, protože premiérovi nebudu chybět, vždyť mi to potvrdil, neb má k dispozici dalších 107 poslaneckých kousků.

A kdyby si snad někdo myslel, že brát poslanecký plat, nechodit do práce, do které jsem se nechal zvolit, nýbrž rajzovat po Americe, je jaksi nevhodné, mám na to taky skvělé řešení. Budu svoje (ve skutečnosti vaše, milí daňoví poplatníci) peníze posílat jiným darmožroutům, konkrétně těm z nejrůznějších politických neziskovek.

Jan Farský, takto politik, který během volební kampaně vyprávěl, jak to PirSTAN a vůbec celá „bruselská pětka“ budou všechno dělat lépe a radostněji, to ale má v té své lepšolidní makovici dost popletené. Poslance do poslanecké sněmovny nevolíme proto, aby se na to po čtvrt roce vyflákli, frnkli na půl roku kamsi za oceán a zároveň si ponechali poslanecký mandát a všechny výhody zvoleného zákonodárce. To za prvé.

Za druhé, poslanecký plat poslanci dostávají jako odměnu za to, že svůj poslanecký mandát vykonávají podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, jak to ostatně slibují ve svém poslaneckém slibu, jinými slovy, že peníze dostávají za to, že prostě pracují, a nikoli na to, aby si zpoza oceánu za peníze nás daňových poplatníků mohli hrát na filantropy, kteří peníze rozdávají dle své popletené libovůle kdejakým spřízněným pokrokářským nemakačenkům z politických neziskovek.

Jedno pozitivum ale extempore poslance Farského zcela jistě má. Už víme, jakou podobu má ona ZMĚNA, jež na nás vyskakovala z předvolebních billboardů.

Co si o vědomí a svědomí poslance Jana Farského a jeho filantropii za naše peníze myslíte Vy?A komentáře:
  • Mockrát jsem se zařekl, že tuhle hrůzu nebudu sledovat a proto ani komentovat. Oni ale mají takový potenciál drzosti a kreténismu, že to člověka dožene i na půdě bez televize a internetu s hluchátky na uších a páskou na očích. Když nedělá domácí či mezinárodní ostudu a nekvoká ta jejich krasavice inteligentní, tak velký vztyčený prostředníček vystrkuje další vymydlená palice. Tohle se Rychetskému opravdu povedlo a Fiala vejde do dějin jako šílená figurka. (Klausovi tleskám a děkuji za postoj k průšvihu Pekarky
  • Jak já ho nesnáším!!!!!!
  • Okamžitě složit funkci. Navíc (a v tom se popravdě momentálně moc nevyznám) to, kvůli čemu tam jede, je údajně taky pěkná kulišárna....
  • Celkově, je to vláda podvodníků. Podvodem před volbama začali a podvody budou končit. A ten Farský? To je jednoduché, rozjel si toho víc a spoléhal na to, že něco vyjde a to lepší si vybere. Říká se tomu podnikatelský plán, jenže zapoměl, že v politice se byznys by dělat neměl. Jenže kdo z nich do toho nešel jen proto, že vytříská many. Nějakej občánek je mu u zadku
  • to samé co Vy. Chce se mi zvracet. To jsou ty změny a všichni kteří je volili aspoň vidí , že si vlezli do ještě většího bordelu než byl předtím.
  • On ten pan Farský tam ale nejede sám od sebe, tak jako se dříve jezdilo do Moskvy, tak on jede do USA ve stejném gardu se tam také trochu proškolit.
  • Arogantní hnusnej svazák, kterej mi byl odpornej od první chvíle kdy jsem ho viděl a slyšel v ČT. Jeho "pevný" charakter je na něm vidět na první pohled
  • Jsou to šmejdi! Ale budiž, jen tak dál. Snad konečně začnou lidi přemýšlet
  • A na víc lže, nejede na 6 ale na 8 měsíců
  • Je to vrchol arogance mociJet se učit do USA jak se dělá komunismusOn ho asi Farský(schválně nepíšu pán)nezažil...

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)