Svátek má: Slavomír

Regiony

Velikost textu:

Hejtman Půta bude besedovat s občany Semil

Hejtman Půta bude besedovat s občany Semil

Hejtman Martin Půta ve čtvrtek 14.června 2018 zavítá do Semil.Tradiční hejtmanský den začne setkáním se starostkou města Lenou Mlejnkovou.

Semily
13. června 2018 - 07:00

V plánu je návštěva místní základní školy praktické, beseda se žáky, prohlídka zázemí firmy Kovap Náchod, s.r.o., průtahu městem, knihovny a závěrečná diskuze se zastupiteli a občany Semil. Libereckenovinky.cz o tom informoval mluvčí Libereckého kraje Filip Trdla.

V budově městského úřadu přivítá hejtmana starostka Lena Mlejnková, která provede Martina Půtu programem celého dne. V dopoledních hodinách společně navštíví Základní školu Dr. F. L. Riegra Semily, p. o. a Základní školu praktickou a speciální Semily, p. o. Zde bude hejtman připraven zodpovědět dotazy žáků v rámci besedy.


Po společném obědě se starosty okolních obcí je v plánu prohlídka zázemí firmy Kovap Náchod, s.r.o., která vyrábí tradiční plechové hračky. Poté si Martin Půta a Lena Mlejnková prohlédnou průtah městem Semily, aby zakončili návštěvu důležitých míst v městské knihovně.

Na závěr programu hejtmanského dne se koná již tradiční beseda se zastupiteli města a poté i s občany Semil v kině Jitřenka.

(vm,Libereckenovinky.cz, foto:TIC Semily)