Svátek má: Zdeněk

Regiony

Velikost textu:

Investiční akce záchranné služby začne sledovat koordinační tým

Investiční akce záchranné služby začne sledovat koordinační tým

Koordinační investiční tým začne sledovat zásadní investiční akce Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje (ZZS LK).

Ilustrační foto
16.únor 2017 - 09:00

Vznik koordinačního investičního týmu odsouhlasili členové Rady Libereckého kraje na svém pravidelném jednání v uplynulém týdnu. Tým bude především sledovat aktuálně realizované, ale i plánované investiční akce organizace.

„Koordinační tým bude mít přehled o způsobu realizace, harmonogramu akcí, stavu realizací, ale i problémech spojených s akcemi,“ uvedl Přemysl Sobotka, náměstek pro resort zdravotnictví, který je členem koordinačního týmu a jeho svolavatelem.

Záchranka Libereckého kraje získá nové sanitní vozy pro Rendez-Vous

Spolu s  Přemyslem Sobotkou bude dohlížet na investiční akce záchranné služby i náměstek hejtmana Marek Pieter, který je odpovědný mimo jiné za investice a veřejné zakázky. Dále tým doplní zástupci ZZS LK, odboru zdravotnictví Krajského úřadu Libereckého kraje a v případě potřeby budou přizváni ještě odborníci pro přípravu veřejných zakázek, odborníci majetkoprávního oddělení či rozvoje a evropských projektů krajského úřadu. Koordinační investiční tým se bude scházet vždy jednou za měsíc.

Libereckenovinky.cz informovala Markéta Dědková, tisková mluvčí Krajského úřadu Libereckého kraje.

(jv,libereckenovinky.cz foto:liberec)