Svátek má: Ilja

Regiony

Velikost textu:

Kam za Křehkou krásou, když ne na výstavu do Jablonce nad Nisou

Kam za Křehkou krásou, když ne na výstavu do Jablonce nad Nisou

Svaz výrobců skla a bižuterie v jabloneckém Eurocentru pořádá   6. ročník výstavy Křehká krása, která se koná ve dnech 10. - 13. srpna 2017. Sklo a bižuterie patří mezi tradiční české vývozní výrobky a na výstavě zjistíte, proč tomu tak je.

Dívkou z plakátu je modelka Alex
12. srpna 2017 - 08:34

Výrobky vyrobené českými skláři nebo zručnými tvůrci nejrůznějších předmětů v bižuterních dílnách vyvezené každým rokem do zahraničí  se považují za rodinné stříbro a váží několik tun. Proto  je dobré vědět, proč tomu tak je. A proto se také i z těchto důvodů  pořádá výstava Křehká krása.

Již šestý ročník výstavy Křehká krása nabízí svým hostům shlédnout mnohé z  krásných produktů, vyrobených v českých bižuterních a sklářských firmách.

Navíc návštěvníkům se tak nabízí jedinečná možnost výhodně tyto výrobky nakoupit přímo od výrobců, pročež si tato událost našla své pravidelné příznivce hlavně v řadách marnivější části populace. Ví se, že mnozí již v srpnu 2017 v Eurocentru řeší své vánoční nákupy.

"Vedle ohromné nabídky bižuterie, skla a vánočních ozdob se výstava stává i příjemným místem, kde může strávit celá rodina značnou část dne," tvrdí pořadatelé.


Doprovodný program výstavy umožňuje dospělým i dětem vytvořit si svůj vlastní šperk, namalovat vánoční ozdobu nebo si vyfouknout skleněný pohár.
 
Na letní scéně každý den je plánovaný program tak, že tam celé odpoledne nepřetržitě hrají zajímavé kapely a v neposlední řadě  je možno zde shlédnout celou verzi fenomenální módní přehlídky “Made in Jablonec 2017” s podtitulem Glamorous day.
 
Prvnizpravy.cz již napsaly ... Kam za Křehkou krásou, když ne do Jablonce nad Nisou

"V letošním roce je Křehká krása spojena i s Mezinárodním trienale Muzea skla a bižuterie,  takže za symbolické čtyřdenní vstupné 50,- Kč  si návštěvník může opravdu důkladně prohlédnout obě akce," řekl nedávno v Praze na setkání se zástupci médií předseda Svazu výrobců skla a bižuterie Pavel Kopáček.

(ps, Prvnizpravy.cz, foto: ps)