Svátek má: Havel

Regiony

Velikost textu:

Nejlepší knihovníci obdrží ceny v liberecké knihovně

Nejlepší knihovníci obdrží ceny v liberecké knihovně

Soutěž je vyhlašována ve dvou kategoriích: Knihovník a Knihovnice roku a Celoživotní přínos knihovnictví v Libereckém kraji.

Ilustrační foto
28. listopadu 2017 - 07:00

Regionální organizace Svazu knihovníků a informačních pracovníků Libereckého kraje již potřetí udělí ocenění nejlepším knihovnicím a knihovníkům, kteří v uplynulém období dosáhli výjimečných výsledků, realizovali zajímavou aktivitu nebo se trvale věnovali činnostem, které přispěly k rozvoji obce. Událost se koná v úterý 5. 12. 2017 v 9:30 hodin ve velkém sále Krajské vědecké knihovny v Liberci.

Soutěž je vyhlašována ve dvou kategoriích: Knihovník a Knihovnice roku a Celoživotní přínos knihovnictví v Libereckém kraji. Ceny budou předány ve spolupráci knihovníků Libereckého kraje, Regionální organizace Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR (SKIP) a Krajskou vědeckou knihovnou.


Ceny předá Květa Vinklátová, členka rady kraje pro rezort cestovního ruchu, památkové péče a kultury, ředitelka Krajské vědecké knihovny v Liberci Blanka Konvalinková a předsedkyně Regionální organizace SKIP Libereckého kraje a zároveň ředitelka Městské knihovny v České Lípě Dana Kroulíková.

Libereckenovinky.cz informoval Filip Trdla za Krajský úřad Libereckého kraje.

(jv,libereckenovinky.cz foto:arch)