Svátek má: Zbyněk

Regiony

Velikost textu:

Občané Vratislavic, zeptejte se hejtmana, Váš názor ho zajímá!

Občané Vratislavic, zeptejte se hejtmana, Váš názor ho zajímá!

Hejtman Martin Půta ve středu 19.září 2018 zavítá do Vratislavic nad Nisou. Tradiční hejtmanský den začne setkáním se starostou Lukášem Pohankou.

Hejtman Martin Půta
18. září 2018 - 07:00

V plánu je návštěva místní základní a mateřské školy, beseda se žáky, prohlídka rodného domu Ferdinanda Porsche, vratislavické kyselky, domova důchodců, zauhlovací a vodárenské věže, kostela a závěrečná diskuze s občany.


V budově radnice přivítá hejtmana starosta Městského obvodu Liberec – Vratislavice nad Nisou Lukáš Pohanka, který provede Martina Půtu programem celého dne. V dopoledních hodinách společně navštíví místní základní a mateřskou školu. Zde bude hejtman připraven zodpovědět dotazy žáků v rámci besedy.


Po obědě v Zámecké konírně je v plánu prohlídka rodného domu Ferdinanda Porsche a zázemí bývalé Vratislavické kyselky, kde má své prostory firma Kittl. Poté si Martin Půta a Lukáš Pohanka prohlédnou interiér domova důchodců Marta a zauhlovací a vodárenskou věž Vratislavice. Po prohlídce Kostela Nejsvětější trojice se koná již tradiční beseda s občany Vratislavic a okolí.

Libereckenovinky.cz informoval mluvčí Libereckého kraje Filip Trdla.

(jv,libereckenovinky.cz foto:arch.kú)