Svátek má: Lenka

Regiony

Velikost textu:

Strategické plánování rozvoje vzdělávací soustavy kraje

Strategické plánování rozvoje vzdělávací soustavy kraje

Úvodní konference k projektu Strategické plánování rozvoje vzdělávací soustavy Libereckého kraje se uskutečnila na krajském úřadě.

Úvodní konference
4.březen 2016 - 09:00
Veřejnost se podrobně seznámila s aktivitami tohoto projektu a časovým harmonogramem tvorby Krajského akčního plánu Libereckého kraje (KAP LK).

Konference se zúčastnila členka rady kraje pověřená řízením resortu školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti Alena Losová, náměstkyně sekce pro všeobecné vzdělávání Národního ústavu pro vzdělávání Helena Marinková a vedoucí oddělení rozvojových koncepcí Krajského úřadu Libereckého kraje Ivana Pecháčková.


Ivana Pecháčková přítomné seznámila s Regionální stálou konferencí a vysvětlila, jak je propojena s daným projektem skrze Pracovní skupinu Vzdělávání. Účastníkům konference byla dále jednotlivými metodiky představena klíčová témata projektu.

Projekt Strategické plánování rozvoje vzdělávací soustavy Libereckého kraje je prostřednictvím Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání financován ze strukturálních fondů Evropské unie, státního rozpočtu a z rozpočtu Libereckého kraje. Realizace tohoto projektu byla zahájena v lednu letošního roku a potrvá šest let.

Libereckenovinky.cz informovala Markéta Dědková, tisková mluvčí Krajského úřadu Libereckého kraje.

(jv,libereckenovinky.cz,foto:kú)