Svátek má: Zdeněk

Regiony

Velikost textu:

Ušetřit lze i tam, kde byste to nečekali

Ušetřit lze i  tam, kde byste to nečekali

Zimní dovolené jsou v plném proudu a každý, kdo se chystá za sněhem na hory nebo naopak někam za teplem intenzivně  hledá, kde by se dalo ušetřit. 

Ilustrační foto
10.únor 2017 - 11:58
(Komerční sdělení)

Pomoc  lze přitom najít tam, kde by to většina z nás nečekala, a to u svého dodavatele plynu nebo elektřiny.  Že vám nejde dohromady spojení zimní dovolené s dodavatelem energií? Opak je pravdou. Někteří z nich totiž nabízejí  pro své zákazníky různé  věrnostní programy, jejichž prostřednictvím lze získat zajímavé slevy u cestovních kanceláří nebo i přímo v rámci ubytovacích zařízení.  

Zajímavý věrnostní program nabízí svým zákazníků například jedna z největších tuzemských energetických společností Pražská plynárenská. Ta má pro své zákazníky zdarma zákaznickou kartu, jejímž prostřednictvím je možno získat slevy a výhody u více než devadesáti nejrůznějších partnerů. Mezi ně patří mimo jiné i již zmíněné cestovní kanceláře, dále hotely, penziony apod., takže dovolenou lze  pořídit až o několik tisíc levněji.  Aby byla nabídka pro cestovatele úplná,  zajistí jim společnost  navíc i 60% slevu na cestovní pojištění. Ušetřit lze se zákaznickou kartou dále třeba i za sport, v restauracích, v kinech, divadlech nebo při nákupech nejrůznějšího zboží. Navíc její držitelé mohou několikrát ročně soutěžit i o zajímavé ceny, nyní např. o zájezdy na kanárské ostrovy nebo tuzemské víkendové pobyty.

Pokud chcete na dovolenou vyrazit po vlastní ose, ale chybí vám potřebný dopravní prostředek, pomohou pražští plynaři i s tímto problémem. V jejich autopůjčovně si totiž můžete vypůjčit vozidlo s pohonem na stlačený zemní plyn (CNG), se kterým budete jezdit nejen ekologicky šetrně, ale hlavně jen přibližně  za korunu na kilometr. Dlužno říci, že všechna vozidla v nabídce jsou sériově vyráběna renomovanými výrobci a jsou dvoupalivová. Kdyby Vám tak na cestách náhodou plyn došel, k nejbližší plnicí CNG stanci můžete bez jakýchkoli problémů pokračovat na benzín. Navíc, zákazníci Pražské plynárenské mají na jejích plnicích stanicích CNG  levnější, než ostatní.  

(red,foto:arch.)