Svátek má: Blanka

Regiony

Velikost textu:

Webinář přiblíží výuku matematiky s aplikací Techambition

Webinář přiblíží výuku matematiky s aplikací Techambition

Na matematickou gramotnost se zaměří chystaný webinář s aplikací Techambition, která je  pomocníkem učitelů matematiky.

Ilustrační foto
22. října 2020 - 07:00

Koná se V rámci projektu Strategické plánování rozvoje vzdělávací soustavy Libereckého kraje neboli KAP LK  27. října od 14.00 do 15.30 a jeho účastníci se seznámí s aplikací z pozice učitelů i žáků. Součástí webináře bude mimo jiné také předávání zkušeností ze škol, na kterých se pomocí této aplikace vyučuje.

Setkáním budou provázet dva lektoři – Ing. Lucie Tichá a Ing. Jakub Stránský.  Kapacita účastníků není omezena a účast je zdarma. Registrovat se lze na e-mailové adrese .zc.cbl-jark@avokinel.atekram Přístupové údaje spolu s dalšími pokyny obdrží zájemci e-mailem nejpozději den před konáním webináře.

Aplikace Techambition je vhodná pro všechny typy středních škol a podporuje kooperativní výuku ve třídě. Obsahuje stovky interaktivních lekcí středoškolské matematiky. Na základě práce studentů s těmito lekcemi vytváří umělá inteligence doporučení pro učitele, která jim pomohou zařadit do hodin tyto učební postupy: skupinová výuka, testování s doplňující diskuzí, převrácená třída, samostudium a výklad.


Každá lekce v sobě má několik úloh a interaktivních vizualizací, které pomáhají žákům pomoci s pochopením dané látky. Aplikace obsahuje také automatické vyhodnocení a pro učitele přehled úspěšnosti jeho žáků. Techambition nabízí široké uplatnění při distanční výuce.

Podle webu Libereckého kraje

(lh,libereckenovinky.cz,foto web LK)