Svátek má: Miloslav

Regiony

Velikost textu:

Záchranka Libereckého kraje získá nové sanitní vozy pro Rendez-Vous

Záchranka Libereckého kraje získá nové sanitní vozy pro Rendez-Vous

Rada Libereckého kraje na svém úterním jednání schválila zahájení zadávacího řízení veřejné zakázky na pořízení sanitních vozidel Rendez-Vous pro Zdravotnickou záchrannou službu Libereckého kraje (ZZS LK).

Záchranka představila nové sanitky
12.únor 2017 - 09:00

Vozový park záchranné služby obohatí 4 nové sanitní vozy, které dostanou k užívání základny v Liberci, Semilech, České Lípě a Jablonci nad Nisou.

„Cílem veřejné zakázky je snaha plynule pokračovat v obměně vozidel určených pro režim Rendez-Vous Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje.  V roce 2016 se podařilo obměnit cca 25% vozového parku, přitom většina provozovaných vozidel je ve stáří více než 4 roky a vzhledem k velkému nasazení je jejich výměna na místě,“ říká Přemysl Sobotka, náměstek pověřený řízením resortu zdravotnictví. ZZS LK v současné době provozuje v rámci systému RV vozidla Škoda YETI.  


Předmětem nadlimitní veřejné zakázky je dodávka 4 kusů sanitních vozidel určených pro systém Rendez-Vous, vybavených kompletní zástavbou pro instalaci zdravotnického materiálu a přípravou pro montáž IC technologií. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky je 4.480.000 Kč bez DPH a hrazena bude z vlastních zdrojů ZZS LK.

Libereckenovinky.cz informovala Markéta Dědková, tisková mluvčí Krajského úřadu Libereckého kraje.

(jv,libereckenovinky.cz foto:liberec)