Svátek má: Berta

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 1.září 2019 za sportem? Na fotbal či na basketbalové MS

Kam v neděli 1.září 2019 za sportem? Na fotbal či na basketbalové MS

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.  ​

Skifaře Ondřeje Synka čeká finále na MS ve veslování
1. září 2019 - 10:01

Někdy je to dokonce lepší. 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v neděli 1.září 2019



   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA   ... osmé  kolo


16:30   Slezský FC Opava - SK Slavia Praha
16:30   FK Teplice - MFK Karviná
16:30   FK Jablonec - FC Baník Ostrava
16:30   SK Dynamo Č. Budějovice - FC FASTAV Zlín
19:00   AC Sparta Praha - SK Sigma Olomouc

FORTUNA:NÁRODNI LIGA   ... sedmé  kolo

17:00  FK Varnsdorf - FK Ústí nad Labem


Slovenská Fortuna liga ...  7. kolo

18:00  FK DAC Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava
19:00  AS Trenčín - FC Nitra


   Lední hokej    


Přípravné zápasy
16:00    HC Baník Sokolov  - EHC Bayreuth

Hokejová Liga mistrů

Skupina D
15:00 Junosť Minsk - HC Oceláři Třinec

Skupina H
16:00  Frölunda Indians - Mountfield HK

Biatlon

Letohrad - Mistrovství ČR na kolečkových lyžích


Lyžování

Oberhof (Německo) - Letní Grand Prix v severské kombinaci



  Basketbal  

Mistrovství světa
09:30  Kanada - Austrálie
10:00  Nový Zéland - Brazílie
10:30  Dominikánská republika - Jordánsko
10:30  Turecko - Japonsko
13:30  Senegal - Litva
14:00  Řecko - Černá Hora
14:30  Česko - USA
14:30  Francie - Německo 

Volejbal

Brno - Mistrovství ČR v plážovém volejbalu

Mistrovství Evropy žen

Osmifinále

Házená

Pohár EHF ... Předkolo
20:00  Haukar - Talent M.A.T. Plzeň

Cyklistika

Mont-Saint-Anne (Kanada) - Mistrovství světa horských kol
15:30 sjezd junioři a juniorky - finále
19:00 sjezd ženy - finále
20:00 sjezd muži - finále

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta
9. etapa (Andorra la Vella - Cortals d’Encamp, 96,6 km)


Kanoistika

Markleeberg (Německo) - Závody SP ve vodním slalomu



Veslování

OTTENSHEIM (Rakousko) - Mistrovství světa
10:30 finále C-B,
13:40 finále A (dvojskif ženy, dvojskif muži, osma muži, skif ženy, skif muži, osma ženy)


Triatlon
Lausanne (Švýcarsko) - Finálové závody mistrovství světa

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)