Svátek má: Anastázie

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 20. března 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, biatlon

Kam v sobotu 20. března 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, biatlon

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Hokejisté Třince hostí borce Komety Brno ve čtvrtfinále play off
20. března 2021 - 12:17

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba i na lyžích nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...


    v sobotu 20. března 2021




Fotbal

FORTUNA:LIGA 2020/2021 ... 24. kolo

14:00  1. FK Příbram - Zbrojovka Brno
16:00  MFK Karviná - SK Sigma Olomouc
18:30  FK Jablonec - FC Slovan Liberec

Slovenská Fortuna liga ...  2. kolo

17:00  MFK Ružomberok -  MFK Zemplín Michalovce
17:00  FK Senica - ŠKF Sereď
17:00  FC Nitra - FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
17:00  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  -   AS Trenčín
17:30  ŠK Slovan Bratislava  -  MŠK Žilina

Liga žen  ...  8. kolo

10:30  Liberec - Pardubice
14:00  Slavia Praha - Lokomotiva Brno

Lední hokej

Tipsport extraliga 2020/2021  ...  čtvrtfinále

15:00  Třinec -  Kometa Brno
17:00  Sparta Praha - Olomouc

Play-off Chance ligy ... čtvrtfinále

17:00  HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba 2011
17:30  HC Dukla Jihlava - HC Stadion Litoměřice
17:30  HC Stadion Vrchlabí - VHK ROBE Vsetín
18:00  Rytíři Kladno - HC Slavia Praha

Atletika

Bathurst (Australie) - Mistrovství světa v krosu

Dudince (Slovensko) - Dudinská padesátka, mezinárodní závod v chůzi a MČR

Biatlon

Östersund (Švédsko) - Finále Světového poháru

15:15 Stíhací závod mužů na 12,5 kilometru 

Lyžování

Berchtesgaden (Německo) - Závody SP ve snowboardingu

13:15 paralelní obří slalom

Klingenthal (Německo) - Závod SP v severské kombinaci

Krasnojarsk (Rusko) - Mistrovství světa juniorů v akrobatickém lyžování a snowboardingu

Lenzerheide (Švýcarsko) - Finále SP ve sjezdovém lyžování

9:00/12:00 obří slalom muži
10:30/13:30 slalom ženy

Lillehammer (Norsko) -Birkebeinerrennet, závod Ski Classics v dálkovém lyžování

Nižnij Tagil (Rusko) - Závod SP ve skocích na lyžích

13:00 ženy

Veysonnaz (Švýcarsko) - Závody SP ve snowboardingu

snowboardcross

Basketbal

Renomia Ženská basketbalová liga ... o 5.-8. místo , 1. zápas

15:00 Levhartice Chomutov - SBŠ Ostrava

Kooperativa Národní basketbalová liga ...  1. kolo skupiny A2

20:20  BK Olomoucko - Královští sokoli Hradec Králové

Renomia Ženská basketbalová liga ... čtvrtfinále, 2. zápas

17:00  ZVVZ USK Praha - Lokomotiva Trutnov

Volejbal

Extraliga mužů ... semifinále, 1. zápasy

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ... 19. kolo

16:30  HC Dukla Praha - SKKP Handball Brno

MOL liga žen ... 18. kolo

17:00  Handball PSG Zlín - HK Hodonín

Evropský pohár mužů ... úvodní čtvrtfinále

18:00  Zubří - Velenje

Florbal

Extraliga žen ... 21. kolo

17:00  Bulldogs Brno - FBS Olomouc
17:00  FAT PIPE Florbal Chodov - Tatran Teka Střešovice

Cyklistika

Silniční závod Milán-San Remo

Badminton

Brno - Mezinárodní MČR v badmintonu

Střelba

Dillí (Indie) - Světový pohár

Triatlon

Mijazaki (Japonsko) - Závody Světového poháru

Ragby

Pohár šesti národů ... páté kolo

15:15 Skotsko - Itálie
17:45 Irsko - Anglie
21:00 Francie - Wales

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)