Svátek má: Albína

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 23. listopadu 2019 za sportem? Sledujte fotbal, volejbal

Kam v sobotu 23. listopadu 2019 za sportem? Sledujte fotbal, volejbal

Sportovní program bývá v sobotu většinou naplněný tolika lákadly, že nebudete vědět kam dřív, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Hráči Bohemians hostí borce Příbrami
23. listopadu 2019 - 10:24

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v sobotu 23. listopadu 2019




   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA     ... sedmnácté kolo


14:30  Slezský FC Opava -  FK Mladá Boleslav
14:30  Bohemians Praha 1905 - 1.FK Příbram
14:30  FC Slovan Liberec - FC FASTAV Zlín
17:00  SK Sigma Olomouc - SK Slavia Praha

  FORTUNA:NÁRODNI LIGA    ... šestnácté  kolo


10:15  FK Pardubice  -  FC Zbrojovka Brno
10:15  FK Dukla Praha - FC Hradec Králové
10:15  FK Baník Sokolov - FK Viktoria Žižkov
10:15  FK Fotbal Třinec - FK Varnsdorf

Slovenská Fortuna liga ...  16. kolo
14:00  AS Trenčín - FC Spartak Trnava
14:00  FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa - FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
14:00  MFK Zemplín Michalovce - FK DAC Dunajská Streda
14:00  FC Nitra - MŠK Žilina
15:00  MFK Ružomberok -  FK Senica
16:00  ŠK Slovan Bratislava - ŠKF iClinic Sereď


   Lední hokej   


CHANCE LIGA     ...  pětadvacáté kolo

16:00  HC RT TORAX Poruba 2011 - ČEZ Motor České Budějovice
17:00  VHK ROBE Vsetín - HC Dukla Jihlava
17:00  AZ RESIDOMO Havířov - HC Benátky nad Jizerou
17:00  HC Baník Sokolov - HC Slovan Ústí nad Labem
17:00  LHK Jestřábi Prostějov - SK Trhači Kadaň
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč - HC Stadion Litoměřice

Atletika

Dříteč - MČR v krosu

V Dříteči v Golf Resortu Kunětická Hora se poběží 23. listopadu 2019 o krosové mistrovské tituly

Lyžování

Levi (Finsko) - Závod SP v sjezdovém lyžování
10.15/13.15 slalom ženy

Wisla (Polsko) - Úvodní závod SP ve skocích na lyžích
16.00 družstva


  Basketbal  


   Ženská basketbalová liga žen    ... deváté  kolo

15:30  KP Brno - Chomutov
17:00  Trutnov - Hradec Králové
19:00  Slavia Praha - Ostrava

Volejbal

Extraliga mužů  ...  8. kolo
17:00   Brno - Ústí nad Labem
18:00   Karlovarsko - Odolena Voda
18:00   Lvi Praha - Zlín

Extraliga žen ...   12. kolo
17:00  Šternberk - Olomouc
17:00  Ostrava - Liberec
17:00  Olymp Praha - Přerov
17:00  Prostějov -  KP Brno
18:30  VK Brno - Frýdek-Místek

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů  .. 11. kolo
18:00  HC ROBE Zubří -  TJ Cement Hranice

Turnaj O štít města Chebu

13:00  Švýcarsko - Polsko
15:00  Česko - Rakousko

Pohár EHF mužů  ...  Odveta 3. kola
15:00  Holstebro - Plzeň

Vyzývací pohár mužů  ...  Odveta 3. kola
20:00  Red Boys Differdange - Sokol Nové Veselí

Krasobruslení

Sapporo (Japonsko) - NHK Trophy, závod seriálu Grand Prix

Futsal

Liga mistrů ...  Elitní skupina D
11:00   Sparta Praha - Cherson
13:30   Barcelona - Minsk

Hokejbal

CROSSDOCK Extraliga  ...  15. kolo
11:00  HBC Most - Elba DDM Ústí nad Labem
13:00  HBC Hradec Králové 1988 - SK Sudoměřice
15:00  HbK Karviná - TJ Kovo Praha
17:00  HBC Plzeň -  TJ Snack Dobřany
17:00  HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - HC Kert Park Praha


Jezdectví

Praha - Parkurová soutěž Prague PlayOffs, vyvrcholení série Global Champions


Judo

Ósaka (Japonsko) - Turnaj série Grand Slam


Curling

Helsingborg (Švédsko) - Mistrovství Evropy v curlingu
Finále


Rychlobruslení

Tomaszów Mazowiecki (Polsko) - SP na dlouhé dráze


Festivaly

Mezinárodní festival alpinismu Praha 2019

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)