Svátek má: Hugo

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 29. února 2020 za sportem? Sledujte fotbal, basketbal

Kam v sobotu 29. února 2020 za sportem? Sledujte fotbal, basketbal

Sportovní program bývá v sobotu většinou naplněný tolika lákadly, že nebudete vědět kam dřív, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Fotbalisté Opavy naposled prohráli v Edenu 0:2, nyní hrají doma s Olomoucí
29. února 2020 - 12:13
 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...




       v sobotu 29. února 2020



Fotbal   


 FORTUNA:LIGA    třiadvacáté kolo


14:30  FK Teplice - FC Slovan Liberec
14:30  Slezský FC Opava - SK Sigma Olomouc
14:30  FK Jablonec - FC Viktoria Plzeň
14:30  1.FK Příbram - FK Mladá Boleslav
17:00  AC Sparta Praha -  FC FASTAV Zlín

Liga žen ... 13. kolo


11:30  Viktoria Plzeň  - Pardubice
14:00  Lokomotiva Brno - Slavia Praha
15:00  1. FC Slovácko -  Liberec



Lední hokej    


Chance Liga - o pořadí v play-off ... 25. kolo

15:00   HC Slavia Praha  - HC RT TORAX Poruba 2011
16:00   Piráti Chomutov - ČEZ Motor České Budějovice
17:00   HC Stadion Litoměřice - HC ZUBR Přerov
17:00   VHK ROBE Vsetín - AZ RESIDOMO Havířov

Chance Liga - o účast v předkole ... 25. kolo

16:00  HC Slovan Ústí nad Labem -  SK Trhači Kadaň
17:00  HC Benátky nad Jizerou - HC Baník Sokolov
17:00  HC Frýdek-Místek - LHK Jestřábi Prostějov
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč - HC Dukla Jihlava

O postup do play off ... 10. kolo nadstavby

17:30  Orli Znojmo - Dornbirn


Tenis


Dauhá (Katar) - Turnaj žen ... dvouhra - finále

16:00  Petra Kvitová - Aryna Sabalenková


Lyžování

Blue Mountain (Kanada) - Závody SP ve snowboardingu
19.00 paralelní obří slalom

Deštné v Orlických horách - Finále SP v lyžařské disciplíně Big Air
13:00 kvalifikace ženy
18:00 semifinále muži
20:00 finále muži

Hinterstoder (Rakousko) - Závod SP v sjezdovém lyžování

12.30 super-G muži

La Thuile (Itálie) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Lahti (Finsko) - Závod SP v severské kombinaci

10.00/14.45 sprint dvojic

Lahti (Finsko) - Závod SP ve skocích na lyžích
16.00 družstva

Lahti (Finsko) - Závody SP v běhu na lyžích
11:00 10 km klasicky ženy
12:30 15 km klasicky muži

Oberwiesenthal (Německo) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování


Basketbal

Liga mužů ... skupina A1, 4. kolo nadstavby
17:00  Opava - USK Praha
17:30  Pardubice - Olomoucko

Liga mužů ... skupina A2, 3. kolo nadstavby

17:30   Ostrava   -  Hradec Králové
17:45   Kolín  -  Brno

Liga žen  ...  skupina A, 2. kolo nadstavby

16:00  Hradec Králové  -  KP Brno
19:00  Slavia Praha  -  Žabiny Brno


Volejbal

Extraliga mužů ... 20. kolo
17:00  Beskydy -  Zlín
18:00  Liberec -  Ostrava
18:00  Lvi Praha  -  Ústí nad Labem
18:00  Karlovarsko  -  Příbram
18:00  Kladno -  České Budějovice

Extraliga žen ...  25. kolo
15:00  Liberec -  Ostrava
17:00  Prostějov - Olymp Praha
17:00  Šternberk  -  Frýdek-Místek
18:00  Přerov -  Olomouc
18:30  KP Brno -  VK Brno


Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů  ... 20. kolo

10:00  TJ Cement Hranice -  HCB Karviná
16:30  Talent M.A.T. Plzeň  -  Pepino SKP Frýdek-Místek
16:30  HC Dukla Praha - HC ROBE Zubří

MOL liga žen  ... 23. kolo

17:00  HK Hodonín - HC Sporta Hlohovec
17:30  SHK Veselí n.M. - DHK Zora Olomouc



Cyklistika

Berlín (Německo) - Mistrovství světa v dráhové cyklistice
Finále

16:30 omnium muži, 500 m s pevným startem ženy, stíhací závod ženy, bodovací závod dvojic ženy


Hokejbal


CROSSDOCK Extraliga

13:30  HBC Hradec Králové 1988 - TJ Snack Dobřany
16:00  HBC Plzeň - HbK Karviná


Skeleton

Altenberg (Německo) - Mistrovství světa v jízdě na bobech a na skeletonu
9:30 skeleton ženy - 3. a 4. jízda
13:30 čtyřbob muži - 1. a 2. jízda


Moderní pětiboj

Káhira (Egypt) - Závod SP v moderním pětiboji


Střelba

Vratislav (Polsko) - Mistrovství Evropy v sportovní střelbě ze vzduchových zbraní

Rychlobruslení

Hamar (Norsko) - Mistrovství světa v rychlobruslařském sprintu
11:53 500 m ženy
12:25 500 m muži
14:50 3000 m ženy
16:08 5000 m muži

Triatlon

Cheile Gradistei (Rumunsko)  - Mistrovství Evropy v zimním triatlonu



Jezdectví

Brno - Závody vícespřeží

Milan Domes chce v Brně vyhrát se svým čtyřspřežím, ale ví, že to lehké nebude


(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)