Svátek má: Kryštof

Sport

Velikost textu:

Kam ve čtvrtek 15.července 2021 za sportem? Na fotbal, tenis, cyklistiku

Kam ve čtvrtek 15.července 2021 za sportem? Na fotbal, tenis, cyklistiku

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Tenis je tu, o kterém je řeč ...
15. července 2021 - 11:02

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...

      ve čtvrtek 15. července 2021



      Fotbal                                                                                                                


Přípravná utkání  

11:30  FK Jablonec - FK Dynamo Moskva
15:00  FC Viktoria Plzeň - PFK Arsenal Tula
17:00  Paksi SE - 1. FC Slovácko

První předkolo Evropské konferenční ligy ... odvety

15:00  Ararat Jerevan - Fehérvár
17:00  Struga - Liepaja
18:00  Kauno Žalgiris - Europa
18:00  Gagra - Sutjeska
18:00  KuPS Kuopio - Noah
18:00  Urartu - Maribor
18:00  Valmiera - Suduva
18:30  Dinamo Batumi - Tre Penne
18:30  Santa Coloma - Mons Calpe
18:30  St Joseph’s - Levadia Tallinn
19:00  NSÍ Runavík - Honka Espoo
19:00  Petrocub Hincesti - Sileks
19:00  Sligo Rovers - Hafnarfjördur
19:00  Dila Gori - Žilina
19:00  Sfintul Gheorghe - Partizani
19:15  The New Saints - Glentoran
20:00  Gzira - Sant Julia
20:00  KÍ Klaksvík - RFS
20:00  Laci - Podgorica
20:00  Llapi - Škupi
20:00  Swift Hesper - Domžale
20:00  Puskás Akadémia - Inter Turku
20:30  Larne - Bala Town
20:45  Trnava - Mosta
20:45  Bohemians - Stjarnan
20:45  La Fiorita - Birkirkara
20:45  Dečič - Drita
21:00  Breidablik - Racing-Union
21:00  Vllaznia - Široki Brijeg
21:00  Vratislav - Paide Linnameeskond
21:00  FK Sarajevo - Milsami Orhei
21:00  Coleraine - Velež

Tenis

Praha - Turnaj žen Prague Open

Dvouhra - osmifinále

17:00  Ysaline Bonaventureová - Barbora Krejčíková

Challenger Amersfoort ... osmifinále

12:30  Johan Nikles - Lukáš Rosol
15:00  Tallon Griekspoor - Michael Vrbenský

Challenger Jasy ... osmifinále

11:00  Zdeněk Kolář - Aziz Dougaz

Bastad (Švédsko) - Turnaj mužů

Budapešť (Maďarsko) - Turnaj žen

Hamburk (Německo) - Turnaj mužů

Lausanne (Švýcarsko) - Turnaj žen


Atletika

Tallinn (Estonsko) - Mistrovství Evropy juniorů

Motorismus

Estonská rallye - podnik MS v automobilových soutěžích


      Cyklistika                                                                                                  




Etapový závod Tour de France  2021 - 18. etapa

13:50  Pau - Luz Ardiden (130 km)



Baseball

Ostrava - Evropský Pohár mistrů ... skupina B

19:30  Arrows Ostrava - Bonn Capitals (Německo)

Paříž (Francie) - Pohár CEB ... skupina A

10:00  Draci Brno - Astros Valencia (Španělsko): 

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)