Svátek má: Romana

Sport

Velikost textu:

Volejbalisté ČZU tušili, že porazí mistrovskou Duklu Liberec 3:1

Volejbalisté ČZU tušili, že porazí mistrovskou Duklu Liberec 3:1

Před značným počtem diváků  v pražské hale na Lužinách se odehrál první letošní zápas české nejvyšší soutěže. Domácí tým ČZU hostil  mistrovský Liberec a Pražané se netajili, že chtějí mistry potrápit.

NAd sítí byli hráči ČZU prostě lepší
14.leden 2017 - 22:12

Hosté sice vyhráli první set, ale pak už se trápili.  Hráči ČZU poprvé v novém roce na své palubovce po výborném výkou nakonec vyhráli 3:1 nad Libercem.    

Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz byly na místě děje ...


První set naznačil, že Liberec to bude mít v Praze těžké, třebaže mu vyšla  koncovka a v pvního setu Severočeši zvítězili 25:23.

Ve druhém setu  ČZU na začátku sice prohrávala 1:5, obrat nastal  za stavu 8:6 a pak ČZU set vyhrála  25:14.

Třetí set byl hodně dramatický, který postihl Janoucha žlutou kartou  a Krišku červenou kartou za kecání?  Přesto vyšel set Pražanům, kteří jej vyhráli 27:25.  

Mladý tým ČZU šel do čtvrtého dějství s obravským nadšení.  Mistrovský Liberec se trápil při přihrávání  a tak už za stavu  3:11 z jeho pohledu bylo jasné, že se blíží porážka Liberce. Domácí set nakonec vyhráli  25:10 a celé utkání 3:1 na sety.Jak říkám ...

"Do zápasu jsme šli s tím, že liberecké porazíme. Věřili jsme si na ně, protože u nich jsme hráli vyrovnaně a chtěli jsme potvrdit naší formu," řekl kapitán Volley Team ČZU Praha Záveský.

"Chtěl bych poděkovat hráčům za předvedený výkon a divákům za výbornou kulisu," měl jasno po utkání  trenér Volley Team ČZU Praha Malán.

"Zápas nám absolutně nevyšel. Trápili jsme se hlavně na příjmu a v útoku jsme na tom nebyli o moc lépe," prohlásil po utkání kapitán VK Dukla Liberec Janouch.

"Domácí hráli výborně na servisu, zatímco my jsme předvedli nejhorší výkon v sezóně. ČZU zaslouženě vyhrálo," dodal trenér VK Dukla Liberec Nekola.


Volejbalová extraliga mužů 14. kolo
Praha 14. ledna 2017

Volley Team ČZU Praha –VK Dukla Liberec 3:1 (-23, 14, 25, 10)
Rozhodčí: P. Kvarda, P., T. Fink * Počet diváků: 489
ČZU Praha: Sobek, Šulc, Rybníček, Kuboš, Krajčovič, Patočka, libero: Pondělíček. Střídali: Záveský, Lohr, Kočka.
Dukla Liberec: Kriško, Štolc, Janouch, Veselý, Leikep, Patucha, libero: Kopáček Střídali:  Galabov, Správka, Kramár, Staněk.

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)