Svátek má: Martina

Zprávy

Velikost textu:

Beatrix von Storch: Angela Merkelová pošlapala německou vlajku!

Beatrix von Storch: Angela Merkelová pošlapala německou vlajku!

Ulice všude zdobí volební plakáty CDU s národními barvami. Angela Merkelová stojí před černo-červeno-zlatým pozadím. Vzhledem k její politice je to čisté pokrytectví, tvrdí Beatrix von Storch, europoslankyně a předsedkyně AFD.

Beatrix von Storch, europoslankyně a předsedkyně AFD
21. září 2017 - 03:20

"CDU hraje ve volbách s konzervativní a vlasteneckou kartou. Je to ale Merkelová, která pošlapala vlajku Německa," tvrdí Beatrix von Storch.

"CDU se opět pokouší představit sebe jako menší zlo, ale ani červeno-zelená koalice (SPD+Zelení)  nefungovala tak politicky jako Angela Merkelová. Když Angela Merkelová ovládne O-Mat, tak Zelení končí, " je přesvědčena Beatrix von Storch.

Wahl O-Mat vám pomocí otázek a odpovědí ukáže, která strana je nejbližší vašim názorům. Budete konfrontováni s 38 tezemi o aktuálních volebních kampaních voleb do Bundestagu v roce 2017. Můžete volit "souhlasím", "nesouhlasím", "neutrální" nebo "přeskočit tuto otázku".

"CDU zabarvila svou kampaň do černo-červeně- zlaté barvy. CDU předstírá, že to nebyla Angela Merkelová, která otevřela hranice v roce 2015 a přišlo tak asi 1,5 milionu nelegálních migrantů do Německa. CDU předstírá, že nemá nic společného s rostoucí mírou kriminality. A předstírá, že útoky o silvestrovské noci, nárůst sexuálních a násilných zločinů nejsou přímým důsledkem politiky Angely Merkelové," pokračuje europoslankyně.

CDU, podle Beatrix von Storch, tvrdí, že je vlasteneckou a konzervativní stranou, ale právě Angela Merkelová dokazuje, že to je pravý opak:

"CDU hraje konzervativní a vlasteneckou kartou. Je to Angela Merkelová, která před televizními kamerami zašlapala německou vlajku. Je to Angela Merkelová, která zavedla dvojí pas. Je to Angela Merkelová, která mluví o Němcích pouze jako o těch, kteří zde "žijí déle". Je to Angela Merkelová, která mluví o tom, že Německo patří všem. Je to Angela Merkelová, která odmítá stanovit strop pro přistěhovalectví. Právě Angela Merkelová, navrhla sloučit rodiny migrantů. Angela Merkelová přivádí kontingenty migrantů z Afriky a Středního východu přímo do Německa," upozorňuje von Storch.


CDU není malým zlem, ale zlem německé politiky par excellence.

"Drahá CDU, znovu se snažíte představit sebe jako menší zlo, ale ani červeno-zelená koalice nebyla taková jako politika Angely Merkelové. Když Angela Merkelová volí O-Mat, končí Zelení. Ne, drahá CDU, nejsi menší zlo, ty jsi to zlo. Bez ohledu na to, jak konzervativní a vlastenečtí jste nyní, občané vědí, co jste udělali. Stará slova: "Eyes to a CDU" již nejsou platná, " končí charakteristiku CDU Beatrix von Storch, předsedkyně AfD.

(rp,prvnizpravy.cz,freiwelt,foto:arch.)