Svátek má: Tereza

Zprávy

Velikost textu:

Izraelská TV odvysílala důkazy o spolupráci Izraele a ISIS

Izraelská TV odvysílala důkazy o spolupráci Izraele a ISIS

Velký výcvikový tábor ISIS byl postaven vedle hranice mezi Sýrií a Izraelem na Golanských výšinách.

Záběry Channel 2
16. října 2017 - 03:20

Přestože teroristé z Al-Káidy a al-Nusra se již déle pohybují podél izraelské hranice s tichým souhlasem Izraele, ale zřízení tábora pro účely odborné přípravy ISIS je novinkou. Ukazuje to na úzkou spolupráci mezi Izraelem a radikálními islámskými teroristy, o čemž jsem se již několikrát psalo na blogu Schall und Rauch.
Taky tady padla otázka: "Proč IS neútočí na Izrael?" "Hloupá" otázka, protože jsou blízkými partnery v boji proti Asadovi.

Izraelská média minulý týden informovala o výcvikovém táboře ISIS poté, co izraelská TV Channel 2 odvysílal několik videí a fotografií jako důkaz. Můžete zde vidět výcvikové a náborové středisko ISIS se stovkami nových rekrutů připravovaných jako teroristé a bojovníci.

TV Channel 2 uvedl, že velitelé ISIS se přestěhovali do islámské enklávy "blízko hranic s Izraelem". Utekli z Rakky, protože syrská armáda získává stále více území, vesnic a měst s ruskou pomocí.

Ruské letectvo minulý týden zabilo 1.260 bojovníků ISIS a podle ruských vojenských představitelů je nyní více než 90 procent syrského území bez teroristů. Tvrdé jádro odešlo k izraelské hranici, protože Izrael chrání teroristy.

Izraelské letectvo bombardovalo pouze syrskou armádu a pozice Hizballáhu v Sýrii, ale nikdy ISIS!

Jeden z velitelů je nejznámějším náborářem islámského státu, Abu Hamam Jazrawi, uvádí zpráva TV Channel 2.


Velitelé také spustili propagandistické kampaň přes internet z této nové základny, namísto bývalého sídla v městě Rakka, které bylo považováno za „hlavní město“ .

Izraelské noviny „The Times of Israel“ potvrdily „šokující“ skutečnosti, které jsem již zmínil výše, píše von Freeman na blogu Schall und Rauch, že veřejným tajemstvím, je „žít a nechat žít“ vztah s al-Káidou v regionu.

Wall Street Journal, zjistil izraelské vztahy s teroristy při prodeji zbraní, hotovostní platby i lékařská ošetření raněných teroristů v izraelských nemocnicích.

Izraelský premiér Netanjahu dokonce byl veřejně vyfotografován s teroristy, když je zdravil v nemocnici.

Bývalý izraelský velvyslanec ve Washingtonu Michael Oren v roce 2014 překvapil publikum na festivalu v Aspen Ideas s tvrzením, „menší zlo jsou sunniti než šíiti“ a proto si myslím, „ISIS je menší zlo.“

Izraelská televize Channel 2 a „The Times of Izraele“ dokonce ukazují fotografie a videa, která ukazují teroristy ISIS s vlajkou islámského státu na „izraelské“ straně Golan.


Ačkoli oficiální televizní stanice Izraele odvysílala tuto zprávu jako bombu začátkem týdne, tak je úplně ticho  v  mezinárodních médiích.

Jediná věc, kterou dnes slyšíme, je údajná "íránská hrozba pro existenci Izraele", a Írán "porušil duch jaderné dohody" a Trump se domnívá, že dohoda by měla být ukončena a uloženy nové sankce.

Kdo ovládá politiku a média Západu? Ale odpověď na tuto otázku je tabu a antisemitismus! Dodává von Freeman na blogu Schall und Rauch.
 

 (rp,prvnizpravy.cz,schallundrauch,foto:shallundrauch)