Svátek má: Ilona

Zprávy

Velikost textu:

Nově odhalený „agent Kremlu" řekl Foxu, nakolik demokraté zešíleli!

Nově odhalený „agent Kremlu" řekl Foxu, nakolik demokraté zešíleli!

Autor zprávy o zneužívání FBI, republikán Devin Nunes, se stal předmětem útoků z hlavních médií a demokratů, uvedla americká televize Fox News.

Devin Nunes, šéf zpravodajského výboru
9. února 2018 - 10:10

Analytik MSNBC dokonce vyslovil předpoklad, že Nunes je agentem Ruska. Kongresman sám vysvětluje taková obvinění skutečností, že se demokraté „zbláznili" a chtějí znovu získat moc za každou cenu.

Fox: Vždycky se mi líbí útoky kritiků, pro mě je to otázka pýchy. Poslechneme si to.

John Haleymann, politolog MSNBC politolog a šéfredaktor Bloomberg Policy: Je možné, že se republikán předsedající parlamentnímu výboru pro zpravodajské služby, zapletl s Ruskem? Je  možné, že republikán předsedající zpravodajského výboru je ruský agent?

Chris Murphy, americký senátor: Doufám, že tomu tak není. Nemáme informace, které by to naznačovaly. Myslím ...

John Haleymann: Nenaznačuje to jeho chování? Nejsem první, kdo tuto otázku vznesl.

Fox News: Zneužití rozvědky politiky může Ameriku zničit!
 
Fox:Tak co říkáte na tato pobuřující obvinění? Dostáváte se blíž a blíž pravdě. Všechno je teplejší a teplejší!

Devin Nunes, předseda výboru pro zpravodajskou službu Sněmovny reprezentantů USA: To je pravda.

Fox: A čím blíže se dostanete k tomu, co se ve volbách skutečně stalo, tím více na vás tlačí.

Devin Nunes: Je strašidelné, že se lidé na to dívají a věří. My republikáni, obzvláště ve zpravodajské komisi, jsme už dlouho žádali Obamovu administrativu, aby něco učinila k problému Ruska. A administrativa nás ignorovala! Dokonce jsem řekl, že naše nepochopení Putina je od 11. září největším propadem naší rozvědky. Ale mainstreamová média se tím nezabývají. Možná bude nutné se zamyslet nad odpovědností těchto lidi. Fakta je však neomezují a nezajímají. Myslím, že je to proto, že nechtějí, aby tento prezident a republikáni uspěli. Mají na mysli jednu věc: moc. Prostě chtějí vytlačit republikány ze Sněmovny reprezentantů.


Fox: Všemi způsoby?

Devin Nunes: Všemi prostředky. Podívejte se, co dělají. Zdá se, že politické kompromitující materiály si objednal a zaplatil volební štáb (Hillary Clintonové), byl poslán přímo do FBI, aby zahájila vyšetřování proti druhému volebnímu štábu, volební centrále Trumpa, a pak někoho špehovat! Nedokázala jsem si představit takovou věc. Asi před rokem jsem se v březnu dozvěděl, že soubor byl nějak použit. Ale i tehdy jsem si myslel: „Ale nechť...".

Fox: Jakože nějaká maličkost!".

Devin Nunes: „Nemůže být, že jsou tak šílení!". Jenže se ukázalo, že mohou.

(kou, prvnizpravy.cz, foxnews, foto: repro fox)