Svátek má: Květa

Regiony

Velikost textu:

Křišťálové údolí láká na výhodné vstupenky

Křišťálové údolí láká na výhodné vstupenky

Liberecký kraj nabízí speciální vstupenky do Křišťálového údolí. Vybírat lze z více než 25 muzeí, otevřených skláren, výrobců vánočních ozdob či šperkařských a bižuterních ateliérů. V nabídce je i cesta lanovkou na Ještěd či výstava Křehká krása v Jablonci nad Nisou.

Ilustrační foto
11. června 2021 - 07:00

„I v letošním roce bude mnoho lidí trávit svou dovolenou v České republice. V Libereckém kraji je mnoho přitažlivých míst a témat. Jedním z nich jsou sklářství, kamenářství a bižuterie. A právě na to lákáme návštěvníky i místní společnou vstupenkou. Jsme si jistí, že lidé budou zážitkem z výroby ohromeni,“ uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


V létě 2021 mohou zájemci vybírat ze dvou druhů vstupenek: 7 dní v Křišťálovém údolí je připraveno za 250 korun nebo pro celou rodinu za 480 korun. Pokud se někdo na sever Čech vrací pravidelně a chce poznat Křišťálové údolí detailněji, může si návštěvy rozložit do celého léta. Stačí, když si připlatí padesát korun, a získá vstupenku, kterou využije podle svých časových možností, a to až do konce září letošního roku. Vstupenku lze pořídit online na stránkách: ticket.crystalvalley.cz.  

Libereckénovinky.cz informoval Mgr. Filip Trdla, tiskový mluvčí Libereckého kraje.

(rp,libereckenovinky.cz,foto:lk)