Svátek má: Věroslav

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 30. května 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, atletiku

Kam v neděli 30. května 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, atletiku

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

V Praze se běží maraton
30. května 2021 - 12:42
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...

    v neděli 30. května 2021



     Lední hokej                                                                                                             




Mistrovství světa

Mistrovství světa - skupina A

15:15  Bělorusko - Švýcarsko
19:15  Švédsko - Slovensko

Mistrovství světa - skupina B

15:15  Itálie - Kanada
19:15  Finsko - Lotyšsko


Fotbal


FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 26. kolo

15:00  FC Sellier & Bellot Vlašim - FC Hradec Králové
15:00  FK Dukla Praha - FK Slavoj Vyšehrad
15:00  FK Viktoria Žižkov - FC MAS Táborsko
15:00  FC Vysočina Jihlava - MFK Chrudim
15:00  SK Líšeň 2019 - FK Fotbal Třinec
15:00  FK Blansko - 1. SK Prostějov
15:00  FK Varnsdorf - FK Ústí nad Labem

Mezinárodní přípravné zápasy

20:15  Švýcarsko - USA

Liga žen - 4. kolo nadstavby, skupina o titul

14:00 1. FC Slovácko - Slavia Praha


Tenis

Paříž (Francie) - grandslamový turnaj Roland Garros

Dvouhra žen - 1. kolo

13:00  Greetje Minnenová - Petra Kvitová
16:30  Marie Bouzková - Kateřina Siniaková

Dvouhra mužů - 1. kolo


13:00  Karen Chačanov - Jiří Veselý

Atletika

Praha - Bitva týmů, maraton pro elitní závodníky (zároveň mistrovství ČR)

06:30 

Po roční odmlce v Praze se poběží o účast na olympiádě v Tokiu a o maratonské tituly

Chorzów (Polsko) - Superliga mistrovství Evropy družstev

Götzis (Rakousko) - Vícebojařský mítink World Athletics Challenge

Volejbal

Evropská liga žen - skupina C

16:00  Chorvatsko - Bělorusko
19:00  Maďarsko - Česko

Evropská liga mužů - skupina C

15:00  Česko - Portugalsko
18:00  Turecko - Bělorusko

Soči (Rusko) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*

Házená

Chance play off STRABAG RAIL Extraligy mužů - finále

13:00  HCB Karviná - Talent tým Plzeňského kraje

Motorismus

Mugello (Itálie) - Velká cena Itálie, závod MS silničních motocyklů

11:00 Moto3
12:20 Moto2
14:00 MotoGP

Estoril (Portugalsko) - Závod MS superbiků

Cyklistika

Giro d’Italia

13:35 - 21. etapa: Senago - Milán (29,4 km)

Francie - etapový závod Critérium du Dauphiné (WorldTour)

Baseball

Extraliga

13:00  Tempo Praha - Olympia Blansko
13:00  Eagles Praha - Draci Brno
13:00  Kotlářka Praha - Arrows Ostrava
13:00  Třebíč Nuclears - Sokol Hluboká
13:00  Blesk Jablonec - Hroši Brno

Hokejbal

Extraliga

13:00  HBC Plzeň - HBC Most

Sportovní lezení

Salt Lake City (USA) - Světový pohár ve sportovním lezení

bouldering a rychlost

Střelba

Osijek (Chorvatsko) - ME ve střelbě ze vzduchových, kulových a brokových zbraní

15:30 standardní malorážka 3x40 ženy

19:15 libovolná malorážka 3x40 družstva muži


Triatlon

Arzachena (Itálie) - Závody Světového poháru

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)