Svátek má: Věroslav

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 6.června 2021 za sportem? Na hokej, motorismus, volejbal

Kam v neděli 6.června 2021 za sportem? Na hokej, motorismus, volejbal

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Končí MS v ledním hokeji
6. června 2021 - 10:27

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...

    v neděli 6. června 2021



     Lední hokej                                                                                                             



Mistrovství světa


Finále

19:15  Finsko - Kanada

O 3. - 4. místo

14:15  USA - Německo



Fotbal


Mezinárodní přípravné zápasy

17:30  Rakousko - Slovensko
18:00  Norsko - Řecko
18:00  Nizozemsko - Gruzie
18:00  Moldavsko - Ázerbájdžán
18:00  Lucembursko - Skotsko
18:00  Dánsko - Bosna a Hercegovina
18:00  Anglie - Rumunsko
20:45  Belgie - Chorvatsko

Liga žen ... 5. kolo nadstavby, skupina o titul

14:00  1. FC Slovácko - Viktoria Plzeň

Tenis

Paříž (Francie) - grandslamový turnaj Roland Garros

Dvouhra žen - 4. kolo

12:30  Markéta Vondroušová - Paula Badosaová Gibertová

Dvouhra mužů - 4. kolo

Atletika

Třebíč - Mistrovství ČR ve vícebojích

Hengelo (Nizozemsko) - Mítink kategorie Continental Tour - Gold

Volejbal

Evropská liga mužů.. skupina C

16:00  Česko - Turecko
19:00  Bělorusko - Portugalsko

Ostrava - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*

Motorismus

Baku (Ázerbájdžán) - Velká cena Ázerbájdžánu, závod MS vozů formule 1

14:00  Velká cena Ázerbájdžánu formule 1

Barcelona (Španělsko) - Velká cena Katalánska, závod MS silničních motocyklů

12:00 Moto3
13:20 Moto2
15:00 MotoGP

Italská rallye - podnik MS v automobilových soutěžích

Cyklistika

Etapový závod Kolem Švýcarska (WorldTour)

Francie - etapový závod Critérium du Dauphiné (WorldTour)

Slezsko  -  Závod míru U23

Baseball

Extraliga

11:00  Kotlářka Praha - Olympia Blansko
13:00  Blesk Jablonec - Tempo Praha
13:00  Sokol Hluboká - Arrows Ostrava
13:00  Draci Brno - Hroši Brno

Kanoistika

Poznaň (Polsko) - ME v rychlostní kanoistice

8:36 finále A (C1 500 m muži, K2 500 m muži, C2 200 m ženy, C2 200 m muži, K2 200 m ženy, C2 1000 m muži, K2 1000 m muži, K1 500 m ženy, C1 200 m ženy, K1 200 m muži, K4 500 m ženy)

14:08 K1 5000 m muži, K1 5000 m ženy, C1 5000 m muži, C1 5000 m ženy

Golf

Dříteč - turnaj D+D Real Czech Challenge Open série Challenge Tour

Dublin (USA) - Závěr turnaje The Memorial Tournament série PGA Tour

Hamburk (Německo) - Závěr turnaje European Open série European Tour

San Francisco (USA) - Turnaj žen kategorie major US Open

Hokejbal

Extraliga

14:00  HbK Karviná - HBC Most

Judo

Budapešť (Maďarsko) - Mistrovství světa

Skateboardin

Řím (Itálie) - MS ve skateboardingu a poslední olympijská kvalifikace

street

Parkur

Valkenswaard (Nizozemsko) - Global Champions League, závod seriálu parkurové soutěže družstev

Veslování

Sabaudia (Itálie) - Závody Světového poháru

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.zc, foto:Petr Skála)